28–30. Істфак – 8.
28–30. Карпати – 8.
31. Без ГМО –5.

Відкритий кубок з гри «Що? Де? Коли?»

У рамках святкування 350-річчя з дня заснування Львіського національного університету імені Івана Франка 23 березня 2011 року на географічному факультеті відбувся перший Відкритий кубок з гри «Що? Де? Коли?». Бажання прийняти участь, помірятися силами, поборотися за кубок та завоювати призові місця висловило понад 30 команд.
Окрім команд географічного факультету, в змаганнях взяли участь постійні гравці Львівської обласної ліги інтелектуальної творчості (ЛОЛІТ) та команди інших факультетів. Переможці змагання визначилися за двома заліковими категоріями (окремо представники географічного факультету та гості), а поза заліком змогли взяти участь декілька гравців-лідерів інтелектуального руху Львівської області.
I-й Відритий кубок у напруженій боротьбі здобула команда гостей під назвою «Післязавтра» (постійні учасники претендент-ліги Львівської області з гри «Що? Де? Коли?»).
Серед географічних команд перемогу здобула команда «Mixer» (капітан А. Михальчишин), друге місце «1+5», а трійку призерів замкнув колектив під назвою «Еверест».
Оргкомітет вітає всіх переможців та учасників змагань, бажає їм успіхів та урожаю на ниві інтелектуальних знань, висловлює подяку за активну участь у змаганнях.