"Міняю цигарку на печиво"

29 лютого 2012 р. під таким гаслом пройшла акція, що присвячена Тижню здоров’я, яку організували студенти географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Кожен студент-курець зміг обміняти цигарку на смачне печиво, яке дає більше користі.
Метою акції є спонукання студентів-географів до зміни шкідливих звичок та пропагування здорового способу життя. Весело спостерігати за студентами: одні віддавали цілу пачку цигарок кажучи, що вони голодні; інші казали, що цигарки краще (поки-що); дівчата відмовлялися від печива пояснюючи це тим, що вони прагнуть залишатися стрункими, а печиво негативно впливає на їхню фігуру; інші казали “шкода, але я не палю” – й це було приємно почути.
Гарний приклад подали викладачі географічного факультету, більшість з яких не палить і не змогли поласувати смачним печивом! Завдяки акції багато студентів, що поки палять мали змогу ще раз замислитись над своїми діями стосовно власного здоров’я. Маємо надію, що значна кількість цигарок зібраних під час акції дасть у майбутньому результат і хоча б якась частина молодих людей таки кине палити.