Турнір з міні-футболу

18–25 березня 2012 р. студентська рада географічного факультету провела турнір з міні-футболу серед викладачів та студентів географічного факультету.

В турнірі взяло участь 12 студентських команд та одна команда викладачів. 18 березня проведено групові матчі, а 25 березня – команди зіграли півфінальні і фінальні поєдинки. Матчі між командами були напруженими та захоплюючими для учасників і глядачів. За результатами групових матчів до півфіналу потрапило чотири команди. У фіналі взяли участь команди “Superstar United” (команда викладачів) та “GWS” (команда студентів ІІІ-ого курсу). Звання найкращого бомбардира отримав Тарас Рудик та найкращого воротаря – Максим Батюк. ІІІ місце виборола команда “Моноліт” (студенти ІІ-ого курсу), ІІ місце – команда “GWS” (студенти ІІІ-ого курсу) та переможцем та володарем кубку стала команда викладачів “Superstar United”. Гравці нагороджені медалями та грошовою винагородою.
Студентська рада географічного факультету висловлює подяку профкому студентів Львівського національного університету імені Івана Франка у сприянні проведення турніру.