Благодійна акція до Дня Святого Миколая

18 грудня 2012 р., з нагоди дня Святого Миколая, студентська рада географічного факультету відвідала дитячий будинок “Добре Серце” у с. Новий Милятин Буського району Львівської області. До Дня Святого Миколая студенти, викладачі та співробітники факультету зібрали благодійні внески з метою придбання подарунків дітям, а також п'ять великих пакетів з одягом та м ' якими іграшками.

У дитячому будинку перебуває 28 дітей віком від 3 до 17 років. Кожна дитина отримала особистий подарунок із солодощами, фруктами, канцелярськими товарами, засобами особистої гігієни та білизною. Дитячому будинку подаровано шість пар навушників та колонки до комп'ютера, фотопапір, м'ячі, ракетки для бадмінтону, карти світу та України, глобус і велика енциклопедія з географії для розвитку підростаючого покоління.

Водночас діти отримали квитки в кінотеатр на перегляд мультфільму і подарунковий сертифікат в аквапарк “Парк” на 500 грн. Активісти подарували малюкам хороший настрій та атмосферу свята, а також провели конкурси та ігри. “Радість та сміх дітей – це найкраща нагорода та подарунок для нас”, – відзначив голова студентської ради географічного факультету Андрій Мичко.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу деканату географічного факультету й постійному спонсору Щоденній інтернет-газеті “Вголос”, а також студентам факультету, які активно зібрали благодійні внески та всім небайдужим, хто долучився до доброї справи.