Географи і геологи Університету подарували Червоноградському навчально-виховному комплексу № 13 набір навчальних зразків гірських порід і мінералів та навчальну літературу.

Учасники семінару вчителів-географів:

  Парійчук Л. П. – директор Червоноградського НВК № 13;

  Щепанівська О. С. – методист ІМЦО відділу освіти Червоноградської міської ради;

  Дзіковська Н. Р. – вчитель Червоноградського НВК № 13;

  Федюра І. М. – вчитель Червоноградської ЗШ № 9;

  Ковалюк С. М. – вчитель Червоноградської школи-інтернату;

  Антонів Г. Й. – вчитель Червоноградської ЗШ № 2;

  Федорак Н. С. – вчитель Червоноградського НВК № 3;

  Муц Н. П. – вчитель Червоноградської ЗШ № 6;

  Мокрій І. Я. – вчитель Червоноградської ЗШ № 7;

  Джурак Р. В. – вчитель Червоноградської ЗШ № 8;

  Мельник І. М. – вчитель Червоноградської ЗШ № 12;

  Притула О. Р. – вчитель Червоноградської ЗШ № 14;

  Сеник Л. Г. – вчитель Червоноградської ЗШ № 5;

  Шажко Н. Й. – вчитель Червоноградського НВК № 10.

Семінар, проведений представниками географічного факультету для вчителів-географів у м. Соснівка

13 березня 2012 р. географи і геологи Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Червоноградський навчально-виховний комплекс № 13 Червоноградської міської ради Львівської області (м. Соснівка). Університет представляли декан географічного факультету Володимир Біланюк, завідувач кафедри екологічної геології та гідрогеології геологічного факультету Петро Волошин, заступник декана географічного факультету з навчально-виховної і наукової роботи Євген Іванов та завідувач навчальної лабораторії геоінформаційного моделювання і картографування географічного факультету Віталій Клюйник.
Представники Університету взяли участь у роботі семінару вчителів географії Червонограда і Соснівки. У рамках семінару, Володимир Іванович представив профорієнтаційну презентацію, ознайомивши учнів навчально-виховного комплексу з історією й сьогоденням географічного факультету, його структурою, науковими здобутками та правилами вступу. В свою чергу, Петро Костянтинович розповів про навчання на геологічному факультеті і підготовку студентів-екологів. Делегація Львівського національного університету імені Івана Франка привезла у Соснівку не лише інформацію про вступ. Євген Анатолійович прочитав наукову доповідь на тему: “Геоекологічні проблеми Червоноградського гірничопромислового району” та продемонстрував можливості використання сучасних геоінформаційних технологій. Під час зустрічі вчителі та учні мали змогу поставити вченим запитання. По завершенні зустрічі директор Любов Павлівна Парійчук ознайомила зі школою, зокрема з експозиціями музею прикладного мистецтва та екологічного центру.