„Чисті Карпати – Чиста Україна”

27-29 квітня 2012 року викладачі географічного факультету Ігор Рожко, Ірина  Койнова, Володимир Матвіїв, Федір Кіптач організували  екологічну акцію „Чисті Карпати – Чиста Україна” в околицях Чорногірського географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка. В акції приймали участь студенти 2, 3 і 5 курсів кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи та кафедри фізичної географії. Акцію підтримав лікар-хірург Львівської міської поліклініки № 10 Михалина Ярослав Васильович та журналістка Інтернет-видання „Вголос” Уляна Куйдич. Загалом в акції прийняло участь 30 осіб.
Викладачі та студенти факультету прибрали узбіччя дороги від пропускного пункту Карпатського НПП до спортивної бази „Заросляк, схили г. Говерла, узбережжя р. Прут (поблизу хутора Завоєла), околиці Чорногірського стаціонару. Було зібрано близько 10 кубометрів побутового сміття: пластикові та скляні пляшки, бляшанки, пакувальні матеріали тощо. При сприянні дирекції Карпатського НПП зібране сміття було вивезене на полігон твердих побутових відходів поблизу м. Надвірна.
Акція відбулась за фінансової та інформаційної підтримки редакції інтернет-газети „Вголос” та допомоги супермаркету „Епіцентр”, що надав для акції мішки та рукавиці. Інформація про екологічну акцію висвітлена на сайті Інтернет-газети „Вголос” -  http://vgolos.com.ua/turizm/articles/122.html  та
http://vgolos.com.ua/zhyttya/68.html
Дирекція Карпатського НПП виразила щиру подяку викладачам і студентам географічного факультету за допомогу у прибиранні парку.
Викладачі кафедри РВПР і ОП та кафедри фізичної географії вдячні всім, хто допомагав в організації екологічної акції, а студентам за активну участь в екологічній акції та екологічну життєву позицію.