Еко флеш-моб

Учасники екологічного гуртка географічного факультету та активісти ГЕО «Екопоступ» взяли участь у екологічному флеш-мобі, що проводився з метою підвищення екологічної культури львів'ян та активізації уваги мешканців міста до проблем засмічення вулиць міста.

Театралізований екологічний флеш-моб відбувся під стінами Львівської міської ради 27 листопада 2012 р. Понад 30 студентів ЛНУ ім. І. Франка закликали перехожих бути екологічно культурними і підтримувати чистоту міста Львова .

Учасники дійства розділились на дві половини. Спочатку площею пройшлися ті, які засмічували Львів. Вони кидали у різні боки порожні пляшки, обгортки, папір та бананові шкірки. В руках несли плакати, які свідчили про їхнє недбальство та байдужість до чистоти довкілля та екологічн их проблем . За кілька хвилин потому за їхні ми сліда ми пройшлася інша частина учасників флеш-мобу. Вони збирали усе сміття в пакети. В руках несли плакати : "Це тільки один папірець!", "Збереж е мо природу разом", "Мені не байдуже!" , якими закликали людей не засмічувати Львів та звернути увагу на екологі чну ситуацію в міст і .

Ідея та о рганіз ація флеш-мобу належать студентк ам географічного факультету - Софі ї Сидоренко та Лес і Чернець. Для цього вони створили спеціальну групу в одній із соціальних мереж та вивісили оголошення про флеш-моб в університеті та гуртожитку . О днодумці знайшлися , тому акція пройшла успішно.

Активна і небайдужа до проблем сьогодення молодь впевнена, що майбутнє залежить від кожного з нас. Тому, не будьте байдужими! Живіть чисто та культурно. Долучайтесь до екологічних акцій.