Активісти студентського екологічного гуртка та ГЕО «Екопоступ» прийняти участь у Молодіжн ому екофорум і «Енергія змін 2012», що відбувся в Києві 5 - 7 жовтня 2012 року. Захід присвячений можливостям вирішення проблем енергетики і змін клімату.

На форумі у Києві були представники команд з різних міст України: Харкова, Черкас, Дніпропетровська, Одеси, Полтави, Ужгорода, Києва та Львова.

Львівська команда у складі студентів географічного факультету Ірини Качак, магістра кафедри РВПР та ОП, Ірини Галюк, магістра кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів, Людмили Сулик, магістра кафедри конструктивної географії та картографії, Ірини Бурбило студентки 3 курсу географічного факультету та Анни Сударікової студентки біологічного факультету прийняла активну участь у цікавих заходах в межах форуму: міні-лекції від експертів, тренінгові сесії та гра-симулятор з проектного менеджменту. Команди активістів навчались мистецтва презентацій та основ сталого розвитку у бізнесі для втілення своїх проектів з захисту довкілля .

В останній день форуму команди практикувались у розробці проектів під час ділової і гр и , за снованій на теорії соціальних змін. Львівска команда запропонувала екологічний проект «Живи чисто – не викидай вживані батарейки у смітник». За результатами конкурсу цей проект виборов І місце. Розробники проекту отримали сертифікат з грошовою винагородою для реалізації проекту. Отже скоро ємкості для збору використаних батарейок з'являться у львівських навчальних закладах та великих супермаркетах