Круглий стіл стосовно розвитку туризму Карпатського регіону, визначити цільові ринки та сегменти для Львова

 

24 жовтня 2012 року у сесійній залі Львівської міської адміністрації відбувся круглий стіл за участю представників міської адміністрації, студентів і викладачів кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка та представників туристичного альянсу міста Львова.
Мета зустрічі – поєднати зусилля міської адміністрації, наукових установ, представників туристичних підприємств міста у дослідженні його туристичного потенціалу, Карпатського регіону України, визначити цільові ринки та сегменти для Львова, розробити стратегію розвитку туристичної інфраструктури з урахуванням сучасних інноваційних реалій інших країн у розвитку туризму.
Перед учасниками круглого столу з привітанням виступив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів. В. Косів наголосив на важливості поєднання зусиль молодого покоління, науковців з практиками туристичного бізнесу у створенні спільної стратегії розвитку туристичного потенціалу міста Львова, окреслив ці заходи, що реалізуються сьогодні мерією у розвитку туризму. Начальник управління туризму Надія Радіоненко охарактеризувала роботу туристичного інформаційного центру Львова, проблеми, що необхідно вирішувати у розвитку туризму у Львові.
За результатами співпраці студенти мають змогу виконувати наукову роботу – магістерські проекти, викладачі кафедри туризму долучитись до розробки проектів, що можуть використовуватись турфірмами, готелями, ресторанами та іншими підприємствам туристичної інфраструктури Львова.