Посвята туристів-першокурсників

19–21 жовтня 2012 р. відбулася посвята туристів-першокурсників. Заходи проходили в смт. Ворохта Івано-Франківської області на базі відпочинку “Глобус”. Першокурсники та їхні порадники піднялися на Говерлу, де співали гімн України, тримаючи в руках великий державний прапор (6 ? 8 м).
У посвяті брало участь 53 першокурсника, що за історію посвят кафедри туризму є однією з рекордних кількостей. Знайомство зі старшокурсниками і викладачами відбулося на території бази відпочинку. Море позитивних емоцій й адреналіну в фінальний день посвяти приніс повітряний екстремальний відпочинок “Zip Line”, який дає змогу здійснити політ над землею без супроводу інструктора. Спуск має довжину понад 700 метрів.
Перший курс – дуже веселий, дружній і перспективний. Наші активні студенти склали присягу кафедрі туризму і географічному факультету. Одним з пунктів присяги є продовження традиції попередників і передавання власних знань наступним поколінням. На що й сподіваємося… Посвята пройшла, а ностальгія, нові знайомства та дружба залишилися… Час рікою пливе, і ці три дні пропливли так швидко, що не встигли й оглянутися… Все завершилось, але залишились спогади, фото, усмішки та подяка першого курсу :)