Як географи долучились до святкування міжнародного Дня Землі ?

У п'ятницю 19 квітня 2013 року учасники Екологічного гуртка географічного факультету Бабій Христина, Блажко Оксана, Безкоровайна Іванна та Вільчинська Лідія взяли участь у весняному екомарафоні, який організувала дирекція Яворівського НПП з нагоди міжнародного Дня Довкілля. Основна мета заходу – підвищення екологічної культури дітей навколишніх сіл та залучення їх до практичного вирішення екологічних проблем. У заходах взяли участь школярі старших класів, для яких були проведені різноманітні практичні заняття та тренінги.

Екогуртківці розповіли дітям про ті корисні справи, які може робити кожен для вирішення локальних екологічних проблем на прикладі діяльності екогуртка географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка. Особливу увагу звернули на необхідність сортування побутових відходів, зокрема окремий збір використаних батарейок, як надзвичайно шкідливих для довкілля відходів. За допомогою екогуртківців учасники кожної команди самостійно виготовили ємності для збору використаних батарейок. Ці контейнери будуть встановлені у школах учасників акції і дозволять попередити забруднення території Яворівського НПП токсичними побутовими відходами.

У цей же день екогуртківці долучились і до озеленення дворика географічного факультету – висадили клумбу з чорнобривців.

Дирекція Яворівського НПП нагородила учасників екогуртка подякою за участь в акції та практичну діяльність щодо вирішення екологічних проблем.