Екскурсія співробітників та студентів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за маршрутом: Львів–Рогатин– Галич–Крилос–Богородчани–Манявський Скит–Львів

У суботу 6 квітня 2013 року відбулася мандрівка-подорож співробітників та студентів географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за маршрутом: Львів–Рогатин– Галич–Крилос–Богородчани–Манявський Скит–Львів. У ході подорожі було відвідано місто Рогатин із його найдавнішою церквою Святого Духа. Екскурсанти прослухали цікаву розповідь Степана Пушкаря, колишнього студента географічного факультету, нині директора музею-пам'ятки дерев'яної архітектури і живопису XVI – XIX  ст. у м. Рогатині. Душевна та змістовно-обгрунтованою була його розповідь у стінах старовинної дерев'яної церкви Святого Духа. Захопливо та кваліфіковано розповів про історію, структуру та значення ікон у найдавнішому іконостасі України.
Минаючи села та містечка (Фрага, Черче, Галич, Крилос, Богородчани) “мандрівники” наближаються до основного місця призначення маршруту – Манявського Скиту. Тут нас зустрічає з душевною карпатскою розповіддю матушка Марфа. Розповідає про історію, інфрастуктуру монастиря; про “цілющу” воду біля витоків “Блаженного Каменя”.
Екскурсанти щиро вдячні організаторам поїздки і профкому ЛНУ ім. І. Франка; туристичні фірмі “Калина” (особливо виносять щиру подяку – водію п. Назару); викладачам та студентам географічного факультету.