Перші змагання за перехідний

Кубок географічного факультету з гри “Що? Де? Коли?”

"Що? Де? Коли?" — інтелектуальна гра, одна із найпопулярніших в Україні. Спортивна версія "Що? Де? Коли?" з'явилася в 1989 році і має ряд особливостей, головна з яких — змагання команд одна проти одної по однакових питаннях.

Географічний факультет славиться провідними науковцями та інтелектуалами. Гра "Що? Де? Коли?" завоювала популярність у студентів, аспірантів та викладачів географічного факультету. Після успішного проведення "Що? Де? Коли?" у листопаді 2012 року, команда-переможець «Кандидати в кандидати» запропонувала проводити регулярні змагання за перехідний Кубок географічного факультету.

Цю ідею втілювали в життя Студентська рада та Профбюро студентів географічного факультету за підтримки деканату нашого факультету. Основний вклад у організацію та проведення турніру зробив студент четвертого курсу географічного факультету Микола Федотіков, який спільно зі своїми друзями – гравцями команди "Міксер" підготував пакет запитань.

27 березня 2013 року у 6-й аудиторії проведено перші змагання за перехідний Кубок. Кількість команд, які змагались за кубок та нагороди, було 15, серед яких дві команди викладачів, одна команда аспірантів, а решта – команди студентів географічного факультету. Також у грі взяла участь команда не з географічного факультету, результат якої, не зараховувався до загального рейтингу. Загальне число присутніх на заході сягало 100 осіб. Гра складалася із трьох турів по 12 запитань в кожному з них.

За підсумками гри переможцем турніру зі «Що? Де? Коли?» стала команда викладачів «Ехо-фраза», які виграли кубок та золоті медалі. Друге заслужене місце у надскладній грі виборола команда «0,7», яка вразила всіх цікавою і не передбачуваною грою. Третє місце виборола команда аспірантів «Кандидати в кандидати». Всі команди, які брали участь у турнірі нагороджені грамотами за активну участь у грі. Загалом турнір пройшов успішно, учасники та організатори задоволені проведенням цього заходу. Змагання за перехідний Кубок географічного факультету буде проходити надалі регулярно (1 раз в семестр).