Зустріч із учасниками дуету «Кулі»

12 вересня у рамках ХХІ Форуму видавців у Львові перед студентами першокурсниками географічного факультету виступив дует «Кулі». Зустріч відбулась у меморіальній аудиторії імені героя Небесної сотні Ігоря Костенка.
Максим Перев’язко та Зеновій Медюх (Зеник з Майдану) виконали пісні, що народились на Майдані. Вони присвячені всім учасникам Революції Гідності загалом і є пам'яттю  про героїв Небесної Сотні, які триматимуть для України мирне небо. Звучали також і пісні, що були написані в окопах на Сході України і присвячені українським військовим.
Зеника зі Стрийщини і Максима з Рівенщини здружили події на Майдані, після яких вони разом записались до лав Національної гвардії. Нині вони дають благодійні концерти у визволених від сепаратистів містах, селах і населених пунктах. Виступають як перед цивільними громадянами, так і перед нашими воїнами у військових частинах і госпіталях.
Проїздом, перебуваючи у Львові, вони на запрошення адміністрації географічного факультету зустрілись зі студентами нашого Університету.
В аудиторії ніби й справді відчувались і запах горілих шин, і чорна кіптява з Грушевського, і тепло палаючих бочок, і плече підтримки побратима. Сльози навертались на очі, коли в пісні звучали слова прощання з мамою, і світилась посмішка, коли «хлопчина з Майдану», а потім «дівчина з Майдану зайшли уметро»…
Неймовірна енергетика музики і слова, спогадів, роздумів, віри у перемогу Майдану, у майбутнє кожного з нас! Пісня стала зброєю, а концерти – підтримкою для тих, хто воює, і тих, хто чекає українського воїна вдома.
За словами Зеника, «без Майдану, без гарячих сердець не було б пісні, … а пам'ять про тих, хто після Небесної Сотні пішов боронити нашу землю, є нашим обов’язком».
Між виконаними композиціями Зеник розповідав про Майдан, про АТО, про людей,яких вони зустрічали на Сході, комічні випадки і казуси.
Звертаючись до першокурсників, Зеник закликав їх сумлінно вчитись, своїми вміннями, знаннями й талантами служити Україні і не зрадити світлу пам'ять Ігоря Костенка.
Декан географічного факультету Володимир Біланюк на завершення зустрічі подякував Максиму Перев’язку та Зеновію Медюху за виступ перед студентами,подарував на згадку про Університет футболки з логотипами географічного факультету.

Студенти також отримали подарунок – компакт-диски пісень у виконанні дуету «Кулі», які закупила адміністрація факультету. Вилучені кошти Зеновій Медюх і Максим Перев’язко передадуть на лікування та реабілітацію їхнього побратима - бійця Національної гвардії.

Фото та інформація Прес-центр
16.09.2014