Екологічна акція «Чисті узбережжя озера Пісочного – 2014».

17-19 жовтня 2014 року з ініціативи екологічного гуртка географічного факультету та за підтримки громадської екологічної організації «Екопоступ» відбулась екологічна акція «Чисті узбережжя озера Пісочного – 2014».
Під час екоакції на узбережжі оз. Пісочного викладачами і студентами кафедри РВПРіОП було зібрано близько  понад 800 кг сміття: пластикові та склані пляшки, бляшанки, пакувальні матеріали тощо. За сприяння дирекції Шацького НПП зібране сміття було вивезене на полігон твердих побутових відходів поблизу м. Шацьк.
Після екологічної акції була проведена традиційна посвята наймолодших учасників- студентів ГРФ- 34 та ГРФ- 44 у природоохоронці. Пройшовши складні випробування у конкурсах, що підготували старшокурсники, молоді природоохоронці отримали посвідчення.  Нагородою для учасників акції став смачний закарпатський бограч, приготовленого викладачами та екскурсії історичними містами – Жовквою та Володимиром-Волинським.
В акції взяло участь 30 студентів та викладачів. Організатори вдячні усім небайдужим і мають надію, що подібні активні дії, щодо очищення довкілля сприятимуть підвищенню екологічної культури учасників прибирання.
Дирекція Шацького національного природного парку оголосила подяку викладачам та студентам кафедри РВПР і ОП за організацію традиційних екологічних акцій.
Автори тексту: Ірина Койнова і Павло Теліш