Студентська наукова конференція географічного факультету

28 квітня 2015 року на географічному факультеті проведено XVI-у факультетську студентську наукову конференцію « Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні».
Програма конференції була надзвичайно насиченою та цікавою. У підсумковому етапі взяло участь 26 студентів. Бажаючих студентів прийняти участь у конференції виявилося значно більше, тому на окремих кафедрах факультету, зокрема, на кафедрі економічної та соціальної географії проведено відбірковий етап, за результатами якого визначено переможців і делеговано для участі у підсумковому етапі.
Перед початком роботи наукової конференції з вітальним словом до учасників звернулися декан географічного факультету В. І. Біланюк, заступник декана з навчально-виховної та наукової роботи І. М. Рожко, завідувачі кафедр професор О. І. Шаблій, професор  Я. С. Кравчук, професор С І. Кукурудза, професор С. П. Позняк. В їхніх зверненнях акцентовано увагу на останніх досягненнях наукових шкіл географічного факультету, важливості активізації студентської наукової роботи та вагомості їх доробку.
На засіданні заслухано 26 доповідей. Переможцями конференції за результатами голосування в якому брали участь усі учасники стали:
I місце – Одлежук Олена

II місце – Бермес Андрій
– Дністрянська Ірина
– Зюзін Святослав
– Лущик Андрій

III місце – Яворська Андріана
– Сема Богдан
– Терлецький Максим
– Штойко Регіна
– Сухроменда Михайло