Щоденник практики

Графіки проходження практики студентів 1 та 2 курсів денної форми навчання географічного факультету

1, 2 курс (Географія) 1 курс (Туризм) 1 курс (Екологія)

 

Методичні рекомендації для проходження економічного розділу комплексної фізико-географічної практики

“Педагогічна та асистенська практика студентів-географів”. Навчально-методичний посібник

 

Угода на проведення практики студентів Львівського національного університету імені Івана Франка
 

Накази на практику 2015 року географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

1 курс (Географія, Туризм)
2 курс (Географія, Туризм)
3 курс Виробнича практика (Географія, Туризм)
Наскрізні програми практик для спеціальностей:

„Географія” >>>

„Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування” >>>

„Менеджмент організацій і адміністрування” >>>

„Туризм” >>>

 
Методичні рекомендації для проведення практик

Геоморфологічний розділ навчальної комплексної фізико-економіко-географічної практики >>>

 
ФОТОрепортажі про практики

Для організації практик географічний факультет використовує чотири стаціонари: Чорногірський географічний, Дністерський географічний, Розтоцький ландшафтно-геофізичний, Шацький біолого-географічний.
На першому курсі студенти напряму “Географія” проходять навчальну міжзональну загальногеографічну, топографічну практики та ґрунтовий і геологічний розділи навчальної комплексної фізико-економіко-географічної практики. Особливо популярною серед студентів є навчальна міжзональна практика. Під час практики студенти долають значні відстані, беруть участь у піших екскурсіях, піднімаються на круті схили і вершини, знайомляться з природними зонами України, особ­ли­вос­тями розселення й освоєння території, сучасними формами ведення господарства, вивчають історичні та архітектурні пам’ятки Кам’янця-Подільського, Хотина, Умані, Інкермана та ін. Серед найпопулярніших навчальних екскурсій – екскурсія ландшафтним парком “Софіївка”, ознайомлення з природними особ­ливос­тями й відомими курортами Кримського півострова.
Географію ототожнюють з картами і планами. Основи землевимірювання, користування геодезичними приладами і складання карт студенти освоюють під час топографічної практики. >>>
Кафедра туризму дотримується традицій у проведенні практик у формі навчально-екскурсійних турів Україною та територією Європейського союзу – від Польщі й Угорщини до Італії і Франції. Під час краєзнавчої практики студенти-туризмознавці вивчають туристично-ресурсний потенціал Західного регіону України. Ці екскурсії охоплюють курортно-рекреаційні, історико-культурні, природоохоронні та інші туристично привабливі об’єкти Західної України. Практика зі спортивно-оздоровчого туризму поєднує категорії гірських піших походів, ознайомлення з організацією діяльності спортивно-оздоровчих центрів України у поєднанні з вивченням туристичної інфраструктури Польщі. Уже 10 років проводиться навчальна практика в Ойцовському національному природному парку (Республіка Польща).
На другому курсі студенти-географи під час проходження навчальної комплексної практики в межах баз практик-стаціонарів організовують метеорологічні спостереження на метеомайданчиках, досліджують гідрологічний режим річок, вивчають особливості геологічної і геоморфологічної будови, ґрунтового і рослинного покривів, ландшафтної структури, аналізують специфіку соціальної та економічної сфери регіону, оцінюють екологічний стан території. Під час гірського розділу студенти подорожують мальовничими маршрутами Чорногори.>>>
Студенти-туризмознавці під час проходження практики вивчають об’єкти туристичної інфраструктури Львова та найпопулярніших регіонів України. Серед об’єктів вивчення – десятки турфірм, готелів міста Львова, зустрічі із провідними менеджерами-практиками туризму, керівниками туристичного господарства області та міської адміністрації. Студенти-екологи досліджують гідрологічний режим та гідроекологічний стан водойм, вивчають географію, ґенезу, екологію та деградаційні процеси ґрунтів.