КОНФЕРЕНЦІЇ, СЕМІНАРИ, ШКОЛИ

14-16 травня 2015 р.

Львів

Всеукраїнська наукова конференція "Конструктивна географія і картографія: стан, проблеми, перспективи"

перше інформаційне повідомлення, заявка на участь

Архів  показати / сховати

Архів повідомлень про конференції

22-29 липня

Ворохта

Польова літня школа-семінар з гірського ландшафтознавства "Дослідження станів гірських ландшафтів в умовах туристично-рекреаційних навантажень"

перше інформаційне повідомлення, заявка на участь

11-14 вересня

Львів-Ворохта

V Міжнародний семінар “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат”

інформаційне повідомлення, заявка на участь українською мовою

інформаційне повідомлення, заявка на участь англійською мовою

24-27 вересня
Львів-Ворохта

Міжнародна наукова конференція "Ландшафтознавство: стан, проблеми, перспективи"

(продовжено термін надсилання заявок та тез до 15 квітня 2014 р.)

друге інформаційне повідомлення, заявка на участь

перенесено
Львів

Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка "Україна і світ. Суспільно-географічні виміри."
У зв'язку з складними політичними подіями, що відбуваються в країні конференція переноситься на невизначений термін. Нову дату її проведення буде опубліковано найближчим часом

3-7 лютого 2014 р.
Львів-Ворохта

Польова зимова школа-семінар гірського ландшафтознавства "Дослідження зимових станів ландшафтів"

4-6 жовтня 2013 р.
Львів

VІІ Міжнародна конференція “Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід”

інформаційне повідомлення, заявка на участь українською мовою

інформаційне повідомлення, заявка на участь польською мовою

19–21 вересня 2013 р
Львів

Міжнародна наукова конференція „Актуальні проблеми генетичного, географічного, історичного, екологічного ґрунтознавства”

16–18 травня 2013 р.
Львів

Міжнародна наукова конференція, присвячена 130-річчю географіїу Львівському університеті

інформаційне повідомлення, заявка на участь, програма конференції

17-19 квітня 2013 р.

Львів

Другий міжнародний науковий семінар Природні ресурси регіону: проблеми метризації, використання та охорони, присвячений 25-ти річчю кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи >>>

20 грудня 2012 р.
Львів

Загальноукраїнськийнауковий семінар на тему: Географічні і міждисциплінарні проблеми Львовознавства (до 120–ліття від народження Олени Степанів)

6-9 вересня 2012 р.
Ворохта
Четвертий міжнародний семінар“Проблеми геоморфології та палеогеографії Українських Карпат і прилеглих територій”.

5-7 жовтня 2012 р.
Львів

Міжнародна конференція “Географія і туризм: національний та міжнародний досвід”.

2-13 серпня 2011 р.

смт Ворохта, Івано-Франківська обл.

Польова літня школа гірського ландшафтознавства.

23-25 вересня 2011 р.

Львів

Міжнародна конференція “Географія і туризм: міжнародні виклики українського туризму”.