Андрейчук Юрій Михайлович кафедра конструктивної географії та картографії асистент
Антоняк Галина Леонідівна доктор біологічних наук кафедра конструктивної географії та картографії професор
Байрак Галина Ростиславівна кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Байцар Андрій Любомирович кандидат географічних наук кафедра географії України доцент
Березяк Володимир Володимирович кафедра фізичної географії старший лаборант
Біланюк Володимир Іванович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Біланюк Ольга Петрівна кафедра туризму асистент
Білевич Наталія Володимирівна кафедра фізичної географії завідувач лабораторією "Ландшафтних досліджень"
Білецький Мирослав Іванович кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Білоус Любомир Богданович кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи асистент
Білоус Софія Василівна кафедра туризму старший лаборант
Благодир Світлана Феодосіївна кафедра геоморфології і палеогеографії старший викладач
Блажко Наталія Богданівна кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи асистент
Богуцький Андрій Боніфатійович кандидат геолого-мінералогічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії професор
Бойко Галина Іванівна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів молодший науковий співробітник
Болюх Євгенія Василівна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів інженер І категорії
Бонішко Оксана Станіславівна кандидат хімічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів асистент
Бордун Ореста Юріївна кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Брусак Віталій Пилипович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Булавенко Ірина Генадіївна кафедра фізичної географії аспірант
Ванда Ірина Володимирівна кафедра економічної і соціальної географії асистент
Вісьтак Олександра Іванівна кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Влах Мирослава Романівна кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Войтків Петро Степанович кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії асистент
Вужинська Галина Володимирівна кафедра географії України старший лаборант
Вуйцик Ольга Ігорівна кафедра туризму асистент
Гамкало Зенон Григорович доктор біологічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів професор
Гамкало Михайло Зенонович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Ганич Наталія Михайлівна кафедра туризму асистент
Гараджа Олександра Ярославівна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів інженер ІІІ категорії
Гасуляк Надія Ігорівна кандидат географічних наук кафедра географії України доцент
Гаськевич Володимир Георгійович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Гаталяк Оксана Миколаївна кафедра туризму асистент
Гнатишин Галина Богданівна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів інженер І категорії навчальної лабораторії "Аналізу ґрунтів і природних вод"
Гнатюк Роман Михайлович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Гнатяк Ігор Степанович кафедра фізичної географії завідувач лабораторії тематичного картографування
Горішний Павло Михайлович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Горохівська Ірина Петрівна кафедра конструктивної географії та картографії лаборант
Грицевич Володимир Степанович кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Гудзеляк Ірина Іванівна кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Демидчук Ірина Андріївна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів інженер І категорії
Дідич Ірена Богданівна кафедра конструктивної географії та картографії аспірант
Дмитрук Роман Ярославович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Дністрянська Наталія Іванівна кафедра географії України старший лаборант
Дністрянський Мирослав Степанович доктор географічних наук кафедра географії України професор
Єфімчук Наталія Миколаївна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів завідувач навчальної лабораторії "Аналізу ґрунтів і природних вод"
Жовнер Володимир Романович кафедра фізичної географії аспірант
Жук Ірина Зеновіївна кафедра туризму старший лаборант
Завадовський Тарас Богданович кафедра туризму старший лаборант
Загульська Ольга Богданівна кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Зінько Юрій Володимирович кафедра геоморфології і палеогеографії старший викладач
Іваник Мирослав Богданович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Іванов Євген Анатолійович кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Іванюк Галина Станіславівна кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Івах Ярослав Євгенович кафедра економічної і соціальної географії асистент
Каднічанський Дмитро Анатолійович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Карпенко Надія Іллівна кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Карпець Юрій Миколайович кафедра фізичної географії асистент
Касянюк Наталія Володимирівна кафедра фізичної географії інженер I кат. лабораторії "Геоінформаційних технологій"
Кирильчук Андрій Андрійович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Кисельов Юрій Олександрович кафедра економічної і соціальної географії докторант
Кіптач Федір Ясонович кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент, старший науковий співробітник
Кіт Мирон Григорович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів професор
Клапчук Оксана Орестівна кафедра географії України асистент
Клюйник Віталій Володимирович кафедра конструктивної географії та картографії завідувач лабораторї "Геоінформаційного моделювання і картографування"
Книш Мирослава Михайлівна кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Кобелька Михайло Володимирович кафедра конструктивної географії та картографії інженер
Ковальчук Андрій Степанович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Козак Тарас Ігорович кафедра конструктивної географії та картографії аспірант
Койнова Ірина Богданівна кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Колтун Оксана Володимирівна кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Костів Людмила Ярославівна кандидат географічних наук кафедра фізичної географії асистент
Костюченко Петро Степанович кафедра фізичної географії інженер
Котик Любов Іванівна кафедра економічної і соціальної географії асистент
Кравець Тарас Мирославович кафедра економічної і соціальної географії аспірант
Кравців Степан Степанович кандидат технічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Кравчук Ярослав Софронович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії завідувач кафедри, професор
Кричевська Діана Анатоліївна кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Круглов Іван Станіславович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Крук Дарія Євгенівна кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи старший лаборант
Крук Любов Данилівна кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи старший лаборант
Кузик Степан Петрович кандидат економічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Кукурудза Семен Ілліч кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи завідувач кафедри, професор
Кулачковський Роман Ігорович кафедра фізичної географії асистент
Курганевич Людмила Петрівна кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Кушнірчук-Ставнича Олеся Миколаївна кафедра туризму асистент
Лабінська Галина Миколаївна кандидат географічних наук кафедра географії України доцент
Лаврук Марія Миколаївна кандидат географічних наук кафедра географії України доцент
Лобанська Надія Ігорівна кафедра конструктивної географії та картографії аспірант
Лозинський Володимир Васильович кандидат технічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Лозинський Роман Мар’янович доктор географічних наук кафедра географії України завідувач кафедри, доцент
Лозинський Роман Михайлович кафедра економічної і соціальної географії аспірант
Лялька Богдан Олегович кафедра конструктивної географії та картографії інженер
Мальська Марта Пилипівна доктор економічних наук кафедра туризму завідувач кафедри, доцент
Мамчур Ольга Ігорівна кафедра економічної і соціальної географії асистент
Мандюк Назар Любомирович кандидат економічних наук кафедра туризму доцент
Манько Андрій Михайлович кафедра туризму асистент
Масюк Юлія Олегівна кафедра туризму асистент
Матвіїв Володимир Павлович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Мельник Анатолій Васильович доктор географічних наук кафедра фізичної географії завідувач кафедри, професор
Михальчук Наталія Володимирівна кафедра фізичної географії старший лаборант
Михнович Андрій Васильович кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Мицько Зеновія Михайлівна кафедра конструктивної географії та картографії старший лаборант
Мкртчян Олександр Сергійович кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії асистент
Монастирський Володимир Романович кандидат географічних наук кафедра туризму асистент
Муха Богдан Павлович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Назарук Микола Миколайович кандидат філософських наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Наконечна Ганна Володимирівна кафедра економічної і соціальної географії аспірант
Наконечний Юрій кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів асистент
Облогіна Ольга Миколаївна кафедра геоморфології і палеогеографії інженер І категорії
Пандяк Ігор Григорович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Паньків Зіновій Павлович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Паньків Наталія Мирославівна кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Папіш Ігор Ярославович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Пелех Марія Григорівна кафедра економічної і соціальної географії старший лаборант
Перхач Оксана Романівна кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Петлін Валерій Миколайович доктор географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії завідувач кафедри, професор
Петровська Мирослава Андріївна кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Петрушко Ганна Петрівна кафедра геоморфології і палеогеографії інженер І категорії
Пилипович Ольга Василівна кандидат географічних наук кафедра конструктивної географії та картографії доцент
Позняк Степан Павлович доктор географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів завідувач кафедри, професор
Притула Ірина Михайлівна кафедра фізичної географії асистент
Проданюк Олег Юрійович кафедра фізичної географії інженер І категорії
Пурська Ірина Степанівна кандидат економічних наук кафедра туризму доцент
Пшевлоцький Микола кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Ровенчак Іван Ілліч доктор географічних наук кафедра економічної і соціальної географії професор
Родич Оксана Ярославівна кафедра фізичної географії лаборант
Рожко Ігор Михайлович кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Романів Павло Володимирович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Рудковський Леонід Львович кафедра геоморфології і палеогеографії завідувач лабораторії тематичного картографування
Рутинський Михайло Йосипович кандидат географічних наук кафедра туризму доцент
Савка Галина Степанівна кафедра фізичної географії завідувач лабораторії "Геоінформаційних технологій"
Сах Наталія Михайлівна кафедра фізичної географії завідувач лабораторії "Геоекологічних інформаційних систем"
Свидницький Богдан Петрович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Сенчина Богдана Володимирівна кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Сиротюк Марія Іванівна кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Сіренко Інна Миколаївна кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Скабара Наталія Богданівна кафедра економічної і соціальної географії старший лаборант
Склярська Оксана Ігорівна кандидат географічних наук кафедра географії України асистент
Смалійчук Анатолій Дмитрович кафедра фізичної географії аспірант
Стецюк Оксана Василівна кандидат географічних наук кафедра географії України доцент
Стецький Василь Володимирович кандидат географічних наук кафедра економічної і соціальної географії доцент
Сулик Богдан Миронович кафедра конструктивної географії та картографії аспірант
Телегуз Олексій Гнатович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Теліш Павло Степанович кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи завідувач лабораторії "Екологічної експертизи"
Терлецька Наталія Андріївна кафедра фізичної географії старший лаборант лабораторії "Геоекологічних інформаційних систем"
Токар Олексій Ігорович кафедра фізичної географії аспірант
Третьяков Павло Валерійович кафедра фізичної географії лаборант лабораторії "Ландшафтних досліджень"
Трофимчук Алла Миколаївна кафедра ґрунтознавства і географії грунтів провідний інженер
Федорусь Марія Михайлівна кафедра економічної і соціальної географії старший лаборант
Ховалко Анна Богданівна кафедра туризму старший лаборант
Хомин Ярослав Богданович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент
Худоба Володимир Володимирович кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи старший лаборант
Черемха Тетяна Романівна кафедра фізичної географії аспірант
Чикайло Юлія Ігорівна кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи старший лаборант
Шаблій Олег Іванович доктор географічних наук кафедра економічної і соціальної географії завідувач кафедри, Заслужений професор ЛНУ ім. Івана Франка
Шевчук Оксана Михайлівна кафедра геоморфології і палеогеографії інженер
Штойко Павло Іванович кандидат географічних наук кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи доцент
Шубер Павло Михайлович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Шушняк Володимир Миколайович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії доцент
Юськів Ганна Богданівна кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорони природи лаборант
Яворський Богдан Ігорович кандидат географічних наук кафедра фізичної географії асистент
Ямелинець Тарас Степанович кандидат географічних наук кафедра ґрунтознавства і географії грунтів доцент
Ярмолович В'ячеслав Володимирович кафедра туризму асистент
Яцишин Андрій Михайлович кандидат географічних наук кафедра геоморфології і палеогеографії доцент